Franspol

Przy remontach i różnego typu pracach modernizacyjnych budynku, bardzo ważną kwestię stanowi odpowiedni dobór chemii i materiałów budowlanych. Jeśli zależy Ci na osiągnięciu wymarzonego rezultatu, powinieneś zaopatrzyć się wyłącznie w towar wysokiej jakości i właśnie taki proponuje marka Franspol. Jej produkty są skuteczne, trwałe i wydajne. Przykładem mogą być m.in. gładzie czy gips, które wyrównują powierzchnię i wyprowadzają płaszczyznę ścian oraz sufitów, odpowiednie farby dostosowane do danego podłoża czy właściwy klej do płytek.

Kleje do płytek Franspol

Kleje do płytek Franspol w zależności od rodzaju mogą być wodoodporne i mrozoodporne, odporne na odkształcanie i mieć zwiększoną elastyczność oraz plastyczność. Określony typ produktu wpływa również na jego zastosowanie na balkonach, tarasach, elewacjach, na płytach OSB, w systemie ogrzewania podłogowego i ściennego, na gresie, na glazurze czy na terakocie, dlatego warto zapoznać się z danym wyrobem przed zakupem. 

 

Wszystkie kleje do płytek od marki Franspol cechuje doskonała przyczepność, co gwarantuje trwałe i solidne połączenie. Ich elastyczność zapobiega pęknięciom i odpadaniu płytek. Dzięki odpowiedniej konsystencji i właściwościom aplikacyjnym, kleje Franspol są łatwe w nakładaniu i rozprowadzaniu, co ułatwia pracę i zapewnia równomierne pokrycie powierzchni. Dodatkowo są bezpieczne w użytkowaniu, mają odpowiednie certyfikaty i spełniają normy dotyczące emisji substancji szkodliwych. 

 

Są one popularnym wyborem zarówno wśród profesjonalistów, jak i osób wykonujących prace remontowe czy budowlane w zaciszu domowym. Pozwalają one na solidne i trwałe wykonanie prac związanych z układaniem płytek, zapewniając estetyczny wygląd i funkcjonalność powierzchni wykończeniowej.

Gładzie Franspol

Gładź szpachlowa Franspol to wysokiej jakości materiał wykończeniowy stosowany do wygładzania i wyrównywania powierzchni ścian oraz sufitów przed malowaniem lub tapetowaniem. Cechuje się znakomitą zdolnością do wyrównywania nierówności i usuwania drobnych defektów na danej powierzchni takich jak pęknięcia i ubytki albo różnice w poziomie. Jest odporna na uszkodzenia, tworząc trwałą powłokę, która zapewnia wytrzymałość wykończonego podłoża. 

 

W zależności od rodzaju gładzie szpachlowe można rozprowadzać ręcznie, wałkiem lub za pomocą agregatu natryskowego. Ich użycie zdecydowanie ułatwia i przyspiesza proces przygotowania ścian i sufitów do dalszych prac.

 

Szczególną popularnością cieszy się gładź Franspol Raptor z efektem tiksotropowym, co oznacza, że ma ona zdolność zmiany swojej konsystencji w zależności od warunków aplikacyjnych.

Farby Franspol

W Metallco można zaopatrzyć się także w farby od marki Franspol, m.in. lateksowe, ceramiczne i akrylowe. Bez względu na rodzaj emulsje te cechują się trwałością i łatwością aplikacji, co sprawia, że są idealnym wyborem zarówno dla fachowców, jak i osób, które nie mają doświadczenia w malowaniu. Ta różnorodność farb Franspol pozwala na dopasowanie produktów do konkretnych potrzeb i oczekiwań klientów, gwarantując satysfakcję z efektów. 

 

Ważnym aspektem jest to, że wyroby te są tworzone z myślą o ochronie środowiska, dlatego są one ekologiczne i bezpieczne dla użytkowników. Dodatkowo marka ciągle wprowadza nowoczesne rozwiązania i technologie do produkcji swoich farb, zapewniając najwyższą jakość i efektywność w ich użytkowaniu.

18 z 18 produktów
0 Opinii
 • Waga: 20 kg
 • Czas użycia: 2 - 12 godzin
 • Zużycie: około 0,9 kg/m2 na 1 mm grubości warstwy
Dostępność: 27 szt
44.50 zł
0 Opinii
 • Kolor: biały
 • Waga: 20kg
 • Średnie zużycie: 1kg na 1m2 przy warstwie grubości 1mm
Dostępność: 5 szt
36.90 zł
HIT MIESIĄCA
0 Opinii
 • Pojemność: 10 l
 • Kolor: śnieżnobiały
Dostępność: 55 szt
85.01 zł
Dostępność: 40 szt
73.00 zł
0 Opinii
 • Pojemność: 10 l
 • Kolor: śnieżnobiały
Dostępność: 34 szt
55.00 zł
Dostępność: 54 szt
62.00 zł
Dostępność: 79 szt
47.00 zł
Dostępność: 23 szt
22.20 zł
Promocja
0 Opinii
 • Opakowanie: 5l
Dostępność: 118 szt
28.00 zł
Dostępność: brak
28.00 zł
Chwilowo niedostępny
HIT MIESIĄCA
Dostępność: brak
76.00 zł
Chwilowo niedostępny
Dostępność: 33 szt
64.00 zł
Dostępność: brak
165.00 zł
Chwilowo niedostępny
Dostępność: brak
285.00 zł
Chwilowo niedostępny
Dostępność: 1 szt
26.00 zł
Dostępność: 33 szt
63.00 zł

Szeroki wybór produktów Franspol w sklepie Metallco

W ofercie naszego sklepu Metallco można znaleźć wiele materiałów budowlanych, dzięki którym przebieg remontu będzie przyjemny i prosty. Wśród nich są m.in. gładzie, tynki, gipsy, zaprawy, kleje, farby, impregnaty itp. Dzięki współpracy z marką Franspol możemy zagwarantować naszym Klientom produkty najlepszej jakości. 

 

Nie wiesz, czy gips szpachlowy Franspol będzie odpowiednim wyborem? Zapewniamy, że tak! Zastanawiasz się, czy klej do płytek Franspol jest tym, czego szukasz? My nie mamy żadnych wątpliwości! Skuś się na produkty tej marki, gdyż jest ona niekwestionowanym liderem na rynku, znanym ze swojej doskonałej jakości i niezawodności.

Menu